Cesta: OMA » Česko » Moravskoslezský kraj » Moravsko-sliezsko » vzdelanie

vzdelanie v Moravskoslezský kraj

vzdelanie

513x základná škola, 315x skôlka, 50x stredná škola, 30x univerzita, 3x autoškola

vzdelanie

Vzdelanie v Moravskoslezský kraj

V Moravskoslezský kraj sa nachádza 911 kusov vzdelanie.

vzdelanie inde

okres Ostrava-město (217x), okres Frýdek-Místek (194x), Ostrava (193x), okres Karviná (173x), okres Nový Jičín (148x), okres Opava (140x), Havířov (64x), Frýdek-Místek (63x), Moravská Ostrava (37x), Bludovice (30x), Frýdek (30x), Místek (27x), Zábřeh nad Odrou (25x), Český Těšín (25x), Havířov-město (24x), Opava-Předměstí (22x), Kopřivnice (22x), Nový Jičín (20x), Studénka (15x), Lyžbice (15x), Poruba-sever (12x), Bohumín (12x), Třinec (11x), Hlučín (11x), Nový Jičín-Horní Předměstí (10x), Frenštát pod Radhoštěm (10x), Krnov-Horní Předměstí (10x), Dubina u Ostravy (10x), Výškovice u Ostravy (10x), Butovice (10x)

Vzdelanie, Moravskoslezský kraj:, 1 z 16

Výuka angličtiny a překlady, MŠ Smetanovy sady, MŠ Sady Nový Jičín, Jiráskova, Střední průmyslová škola elektrotechnická, Gymnázium Cihelní, Mateřská škola Máj Nový Jičín, MŠ Trojlístek, Nový Jičín - Komenského, MŠ Trojlístek, Nový Jičín - Máchova, Střední škola, Autoškola SUNNY, Základní škola Chlebovice, Základní umělecká škola, Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace, Lékařské fakulta Ostravské univerzity, Základní škola Staré Hamry, ZŠ a MŠ speciální Nový Jičín, Základní škola Opava, Otická 18, Střední škola tehnická Opava, Střední škola technická Opava, Základní škola Markvartovice, Základní škola Galaxie, Biskupské gymnázium, Základní škola M. Pujmanové, Střední průmyslová škola stavební, Mateřská škola Lískovecká, Mateřská škola Sněženka J. Lady, Mateřská škola Naděje, EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o., Základní škola Ludgeřovice, Mateřská škola Starý Jičín, ZŠ Opava, Boženy Němcové, Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Střední zahradnická škola Ostrava, Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace, ZŠ Nový Jičín, Tyršova, MŠ Máj Nový Jičín, MATEŘSKÁ ŠKOLA PALOVÁČEK, s.r.o., Gymnázium a Střední odborná škola, Nový Jičín, Gymnázium Český Těšín, ZŠ Šenov u Nového Jičína, Základní umělecká škola Edvarda Runda, ZŠ Kozmice, Mateřská škola Markvartovice, ZŠ Opava, Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace, MŠ novojičínská Beruška, spol. s.r.o., Mateřská škola Pastelka, Mateřská škola Slavíčkova, Střední škola ekonomicko-podnikatelská Studénka, o. p. s., Základní škola Háj ve Slezsku, MŠ Kozmice, Mateřská škola MUDr. Emílie Lukášové, Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, Základní škola Dětřichov nad Bystřicí, Školka pod Smrčkem, ZŠ a MŠ Bohuslavice, Základní umělecká škola Hradec nad Moravicí, Základní škola a Mateřská škola Chuchelná, Základní škola speciální a Praktická škola, Mateřská škola Slunečnice

Vzdelanie, Moravskoslezský kraj:, 2 z 16

ZŠ TGM Jistebník, Střední škola, Dětský domov a Školní jídelna, Velké Heraltice, Mateřská škola Háj ve Slezsku, ZŠ a MŠ Kyjovice, Základní a Mateřská škola Lískovec, ScioŠkola Frýdek-Místek základní škola, s.r.o., ZŠ a Praktická škola, Mateřská škola Těrlicko, Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace, Mateřská škola Klimkovice, příspěvková organizace, stredná škola, Základní škola a Mateřská škola Strahovice, Základní škola Těrlicko, MŠ Kobeřice, Mateřská škola Dobroslavice, Střední škola svaté Anežky České, Mateřská škola Chlebovice, Gymnázium Petra Bezruče, ZŠ Komenského, Mateřská škola Bílá, Mateřská škola Skřivánek, Základní škola Ostrava-Petřkovice, MŠ Pražmo, Lesní klub Jasánek, Mateřská škola Skřivánek, Gymnázium Josefa Kainara, Mateřská škola Lhotka, Základní škola a Mateřská škola Soběšovice, Pondus Air, Základní škola Hlučín-Rovniny, Polskě gymnázium im. Juliusza Słowaczkiego, Gymnázium Studentská, internát, Mateřská škola Sluníčko, Mateřská škola Úvalno, základná škola, Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Mateřská školka liščata, MŠ Kopřivnice, Francouzská, Střední škola stavební a dřevozpracující, Jubilejní škola Skalice, dopravní hřiště, Dětské studio Frenštát, Základní škola Petra Bezruče Frýdek-Místek, 1.ZŠ, Základní škola Jugoslávská, Střední zdravotnická škola, Střední škola, Mateřská škola Kunčičky u Bašky, Mateřská škola Sněženka Sv, Čecha, Lesní klub Bezinka, Základní a mateřská škola Staré Město, Základní škola Horní Suchá, Gymnázium a Obchodní akademie Orlová, Střední škola služeb a podnikání, Střední průmyslová škola stavební, 5. Základní škola, MŠ Šenov u Nového Jičína, Mateřská škola Barvička F. Čecha, ZŠ a MŠ Hostašovice, základná škola

Vzdelanie, Moravskoslezský kraj:, 3 z 16

Střední škola gastronomie a služeb, Gymnázium a SPŠEI Frenštát p.R., Základní škola I. stupeň, Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Základní škola Horymírova, ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy, ZŠ s polským jazykem vyučovacím Český Těšín, Základní škola a mateřská škola Hrčava, Mateřská škola pohádka, Masarykova základní škola, ZŠ Kapitána Jasioka, ZŠ Komenského, Základní a Mateřská škola Janovice, 2. Základní škola, Základní škola a Mateřská škola Smilovice, Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín, příspěvková organizace, Základní umělecká škola, Mateřská škola Horní Suchá, 4. Základní škola, Mateřská škola se zdravotnickou péčí s. r. o., Mateřská škola Anenská - J. Trnky, Základní škola Generála Svobody, ZŠ Bohuslavice, ZUŠ Leoše Janáčka, Základní škola Čeladná, Základní škola Staříč, Základní škola Ostrava-Bartovice, ZŠ a MŠ na náměstí, Albrechtova střední škola, Střední odborná škola, ZŠ a MŠ Ukrajinská, Základní škola Vrbno pod Pradědem, Základní škola a mateřská škola Naděje, Jubilejní Masarykova základní škola, Základní škola a Mateřská škola Bohumín, Základní škola Pstruží, Soukromá mateřská škola Kouzelný svět, Mateřská škola Pohádka, MŠ Oty Synka, ZŠ MŠ Kobeřice, školka Makovského, Základní škola Dobrá, Základní Škola A Mateřská Škola Jindřichov, Okres Bruntál, Střední odborná škola Bruntál, Střední škola elektrostavební a dřevozpracující, Mateřská školka Beruška, Mateřská škola Mateřídouška, Albrechtova střední škola, MŠ Fryčovice, Mateřská škola, Základní škola a Mateřská škola Velká Polom, Mateřská škola Vyšní Lhoty, AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Základní škola Porubská, ZŠ a MŠ Opava-Komárov, Základní škola Píšť, ZŠ Ostrava-Michálkovice, Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální Ostrava - Mariánské Hory, Jesle, Mateřská škola Závada

Vzdelanie, Moravskoslezský kraj:, 4 z 16

Střední škola průmyslová, p.o., MŠ Lipová, Školka Pohoda, ZŠ Ukrajinská, Míša školka Šenov, MŠ Kopřivnice, Česká, Základní škola Štramberk, Mateřská škola Rezkova, Základní škola Ostravice, Montessori škola Pianeta, Mateřská škola Sedliště, MŠ Bohuslavice, Základní škola Adolfa Zábranského Rybí, Základní škola Ostrava, Matiční 5, Základní škola II. stupeň, Základní škola a Mateřská škola Slavkov, ZŠ Dvorce, základná škola, Obchodní akademie Poruba, Mateřská škola Brušperk, Základní škola Mořkov, Mateřská škola Pstruží, Mateřská škola Brušperk, Mateřská škola Rezkova, Základní škola Mošnov, MŠ Lapačka, Základní škola Darkovičky, Mateřská škola Loučky, Mateřská škola "Barevný svět", Przedszkole im. Jana Kubisza, MŠ Ukrajinská, Základní škola Mjr. Ambrože Bílka, Jubilejní základní škola prezidenta Masaryka, Základní a mateřská škola Třanovice, Jesle a MŠ Majdalenka, Mateřská škola, Základní škola a mateřská škola Palkovice, Základní škola Studénka, ZŠ Odry Komenského, Základní škola a Mateřská škola Morávka, ZŠ Fryčovice, Základní a mateřská škola Nošovice, ZŠ Bolatice, Základní škola Vojtěcha Martínka, Základní škola Darkovice, Mateřská škola Staříč, Základní škola a Mateřská škola Sviadnov, MŠ Bolatice, Mateřská škola Mosty u Jablunkova, Šance, Mateřská škola Rybí, MŠ Bolatice - Borová, Mateřská škola Darkovičky, Základní Škola A Mateřská Škola Žabeň, MATEŘSKÁ ŠKOLA MLÁDÍ, Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník, Mateřská škola Děhylov, Základní škola T.G. Masaryka Krmelín, Mateřská škola Mošnov, Mateřská škola Palkovice, Základní škola Kunín

Vzdelanie, Moravskoslezský kraj:, 5 z 16

Pedagogická fakulta, Ostravská univerzita (budova B), Mateřská škola Metylovice, Základní škola Melč, Mateřská škola Kunín, Mateřská škola Kunín, Mateřská škola Krmelín, Přírodovědecká fakulta, Ostravská univerzita (Budova A), Mateřská škola Kunín, Mateřská škola (česká a polská), Základní Škola Hněvošice, Mateřská škola Fulnek, Kino Vesmír - VŠB-TUO, ZŠ a MŠ Služovice, Gymnázium Ostrava-Zábřeh, MŠ Hradec nad Moravicí, Základní škola a mateřská škola, A. Kučery, Mateřská škola Píšť, Autoškola - Chýlek Petr, základná škola, Mateřská škola Melč, Filozofická fakulta a menza, Ostravská univerzita (Budova DM), ZŠ a MŠ Stará Ves nad Ondřejnicí, Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, SOŠ AHOL, Základní škola, Základní škola Budišov n.B., Mateřská škola, Soukromá střední škola podnikatelská, 8. ZŠ, Mateřská Škola Hněvošice, skôlka, Autoškola - Stařinský, Základní škola a mateřská škola Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovacím, Materská škola, Základní škola Heleny Salichové, skôlka, 11. základní škola, Střední odborné učiliště, ZUŠ Heleny Salichové (Stará škola), základná škola, Základní umělecká škola - Výtvarný obor, ZŠ a MŠ Stará Ves nad Ondřejnicí, , základná škola, základná škola, Základní škola Záhuní, ZŠ s polským vyučovacím jazykem, Dětský klub Za potokem, základná škola, Mateřská škola, ZŠ Kudeříkova, ZŠ Nový Jičín, základná škola, Školní družina Budišov n.B., základná škola, základná škola, MŠ K Muzeu, Základní škola Šenov Střed, Základní škola Tyršova 1053, ZŠ Nový Jičín, Komenského

Vzdelanie, Moravskoslezský kraj:, 6 z 16

Základní škola Petřvald, Základní škola Těrlicko-Hradiště, Střední umělecká škola, těl., Základní škola Tyršova 913, Hotelová škola Frenštát p.R., ZŠ a MŠ Nový Jičín, Dlouhá, ZŠ Jana Šoupala, ZŠ a družina, Karla Pokorného, ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Albrechtice, Zemědělské učiliště, SPŠ Umělecká, Ostravská univerzita - Lékařská fakulta (Budova ZO), MŠ Školská čtvrť, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno Školní zemědělský podnik Nový Jičín, základná škola, skôlka, Základní škola Budišov n.B., ZŠ Komenského, SPŠ Frýdek-Místek, ZŠ Skřečoň, ZŠ Skřečoň, základná škola, základná škola, základná škola, Gymnázium Mikuláše Koperníka, ZŠ Hradec n. M., ZŠ Kravaře, základná škola, základná škola, Základní umělecká škola, Střední škola technická a zemědělská, Ekonomická fakulta VŠB-TUO, ZŠ Záblatí, základná škola, základná škola, základná škola, základná škola, základná škola, základná škola, skôlka, ZŠ Gen. Janka, MŠ. Čs. Armády, základná škola, základná škola, základná škola, základná škola, základná škola, základná škola, základná škola, Základní škola Kosmonautů, základná škola, Základní škola Matrosovova, Státní jazyková škola, ZŠ a MŠ Markvartovice, Církevní ZŠ Sv.Ludmily, ZŠ Kontešinec, Státní jazyková škola, MŠ logopedická Ostrava

Vzdelanie, Moravskoslezský kraj:, 7 z 16

základná škola, ZŠ 29. dubna, skôlka, základná škola, ZŠ Ostrčilova, ZŠ Ivana Sekaniny, Základní škola Generála Píky, základná škola, 7. Základní škola, ZŠ Šeříkova, Základní škola Kpt.Vajdy, SPŠ Frýdek-Místek, ZŠ Kravaře-Kouty, základná škola, ZUŠ J. A. Komenského, Studénka, Mateřská škola, základná škola, Obchodní akademie, základná škola, základná škola, Základní škola Pěší, Mateřská škola, Střední Umělecká Škola, Střední škola elektrotechnická, Střední odborná škola Frýdek-Místek, Mateřská škola Ostrava-Dubina, F.Formana 13, příspěvková organizace, základná škola, ZŠ Masarykova, Základní škola Nádražní, Gymnázium, ZŠ T. G. Masaryka, ZŠ Karla Svolinského, stredná škola, Základní umělecká škola, MŠ Václavovice, ZŠ Pustá Polom, Mateřská škola logopedická, ZŠ Matiční, ZŠ a MŠ Na Nábřeží, ZŠ Aleše Hrdličky, MŠ Šenovská, Gymnázium Pavla Tigrida, stredná škola, základná škola, Gymnázium Olgy Havlové, Gymnázium Pavla Tigrida, stredná škola, základná škola, Vysoká škola podnikání, stredná škola, základná škola, Ostravská univerzita - Lékařská fakulta (budova ZY), Základní škola Janáčkovo náměstí, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Ostrava-Poruba, ZŠ a MŠ s polským vyučovacím jazykem, GOODWILL - vyšší odborná škola, s. r. o., stredná škola, skôlka, Základní škola Bystřice, ZŠ Sjednocení

Vzdelanie, Moravskoslezský kraj:, 8 z 16

Základní škola Trnávka, základná škola, ZŠ a MŠ Písek, Prostranství ZŠ Mládežnická, základná škola, ZŠ TGM, univerzita, základná škola, Základní škola Havířov-Podlesí, stredná škola, Mateřská škola Markova, Mateřská škola Petřvald, Mateřská škola Patrice Lumumby, základná škola, ZŠ Kounicova, Základní škola, Mateřská škola Patrice Lumumby, Mateřská škola, základná škola, ZŠ Škrobálkova, skôlka, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, stredná škola, Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, základná škola, Soukromá Speciální Škola Pro Žáky S Více Vadami S.r.o., Mateřská škola Těrlicko-Hradiště, základná škola, Základní škola Šenov Podlesí, ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17.listopadu, základná škola, Základní škola a Mateřská škola, ZŠ Karasova, stredná škola, První soukromá základní umělecká škola MIS music, o.p.s., Obchodní akademie, základná škola, základná škola, Ekonomická fakulta VŠB-TUO, Církevní mateřská škola Chopinova, základná škola, Mateřská škola Beruška, MŠ Beruška, základná škola, Gymnázium, , ZŠ Havířov, 1. máje, ZŠ Hrabina (Ostravská), základná škola, Základní umělecká škola, Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, ZŠ Zelená, ZŠ a MŠ Dolní Lhota, Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, ZŠ Komenského, Základní škola Ostrava-Radvanice, Mateřská škola, základní škola Trnkovecká, základná škola, základná škola

Vzdelanie, Moravskoslezský kraj:, 9 z 16

Základní škola Výhledy, ZŠ dr. Milady Horákové Kopřivnice, Základní umělecká škola Zdeňka Buriana, Střední škola odborná a speciální, základná škola, skôlka, Základní škola svaté Zdislavy, základná škola, , Základní škola a mateřská škola, A. Kučery 20, Areál FAST na Ludvíka Podéště v Porubě, ZŠ Ostrava - Stará Bělá, základná škola, skôlka, ZŠ Pod Zvonek, Základní škola Floriána Bayera, Střední zdravotnická škola, ZŠ a ZUŠ Bulharská, základná škola, Gymnázium Komenského a ZŠ Gorkého, Univerzitní mateřská školka, ZŠ Chrustova, základná škola, Mateřská škola, MŠ Balzacova, skleník ZŠ, ZŠ Březinova, Základní škola Tichá, , skôlka, ZŠ Branka, ZŠ Masarykova, ZŠ Hrabina (Slezská), Gymnázium, Mateřská škola, Základní škola Šrámkova, ZŠ a MŠ Mosty u Jablunkova, Základní škola a Mateřská škola Milíkov, Základní škola a Základní umělecká škola, GOODWILL - vyšší odborná škola, s. r. o., Mateřská škola Dolní, Umělecká škola Šenov, základná škola, základná škola, základná škola, základná škola, základná škola, ZŠ Mitušova 16, Mateřská škola Kamarád, In Školka, Základní škola Vrchní, Základní škola, ZŠ Ilji Hurníka, Mateřská škola Ostrava, Střední škola teleinformatiky, základná škola, základná škola, Masarykova zákadní škola a mateřská škola Český Těšín, Mateřská škola Matrosovova, skôlka

Vzdelanie, Moravskoslezský kraj:, 10 z 16

ZŠ Emila Zátopka, ZŠ T. G. Masaryka, Základní škola Vrchní, MŠ Kouty, Přírodovědecká fakulta Uni. Palackého OL, Základní škola Doubrava, skôlka, Střední škola technická a dopravní, Střední škola polytechnická Havířov, Katedra biologie a ekologie, Přírodovědecká fakulta, Ostravská univerzita v Ostravě, Mateřská škola - Šeříkova, Základní škola a mateřská škola MUDr. Emílie Lukášové, AutoEdu, Školka Budovatelská, ZŠ Ilji Hurníka, skôlka, MŠ Kontešinec, skôlka, MŠ Ostrčilova, Školní a výcvikové zařízení HZS ČR, ZŠ Provaznická 64, základná škola, základní umělecká škola J.R. Míši, skôlka, MŠ Staňkova, Mateřská škola Smilovice, Areál FBI, Lumírova, Výškovice, MŠ Pustá Polom, MŠ Jaklovecká, MŠ U Stromovky, ZŠ Františka Hrubína Havířov, skôlka, MŠ Ludvíka Podéště, skôlka, ZŠ Slezská, skôlka, Základní a mateřská škola Horní Bludovice, Základní škola Příbor, Jičínská, Slezské gymnázium, Školka, Mateřská škola Hornická, Gymnázium Rýmařov, skôlka, MŠ Karla Svolinského, Základní škola Orlová-Poruba, základná škola, Mateřská škola Anenská, Janáčkova konzervatoř, Zíkladní škola generála Heliodora Píky, Základní škola Srbská, univerzita, stredná škola, základná škola, Střední škola technických oborů, , skôlka, základná škola, Základní škola Vřesina, SOU technické, Základní škola Bělá

Vzdelanie, Moravskoslezský kraj:, 11 z 16

skôlka, skôlka, mateřská škola, Mateřská škola Jiráskova, skôlka, , MŠ Kopřivnice, Jeřabinka, základní škola, Základní Umělecká Škola Klimkovice, Mateřská škola Kamarád, Střední škola společného stravování a internát, MŠ Ostrava-Poruba, Slavíkova, ZŠ Ostrava - Hrabová, ZŠ T.G. Masaryka, škola, Základní škola Ostrava-Radvanice, MŠ Na Nábřeží, Ostravská univerzita - Filozofická fakulta, MŠ Čelakovského, základná škola, skôlka, skôlka, MŠ Horymírova, Základní škola a mateřská škola, ZŠ Alšova, MŠ Krnov, Maxima Gorkého, Základní škola Rýmařov, skôlka, základná škola, ZŠ Karla Dvořáčka, MŠ Oty Synka, Základní škola, Mateřská škola, Ave Art, I, Soukromá základní škola a mateřská škola s.r.o., Mateřská škola Srbská, skôlka, základná škola, Mateřská školka, skôlka, MŠ Ostravská, , MŠ Budišovice, základní škola Školní, Mateřská škola, základná škola, skôlka, stredná škola, Základní škola nadporučíka Loma, VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice, základná škola, stredná škola, stredná škola, Mateřská škola, ZŠ a MŠ Třinec, Kaštanová, skôlka, skôlka, , Wichterlovo gymnázium

Vzdelanie, Moravskoslezský kraj:, 12 z 16

skôlka, ZS Malé Hoštice, Základní škola Malá Morávka, základná škola, Základní umělecká škola Příbor, SŠHS, VOŠ, Střední škola Odry, základná škola, skôlka, Mateřská škola Žilinská 1321, Střední škola průmyslová a umělěcká, Základní škola, Střední zdravotnická škola, MŠ Březiny, základná škola, VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice, Mendelovo gymnázium, Masarykovo gymnázium, Příbor, Mateřská škola Sokolovská, Klubíčko, skôlka, Mateřská škola Máchova, Materská škola Janáčkova, MŠ Lipová, MŠ Chrustova, Mateřská škola, MŠ Dolní Suchá, MŠ Balzacova, areál Dr. Malého, skôlka, Mateřská škola Sokolovská, Mateřská škola Nerudova, skôlka, Mateřská škola Šafaříkova, MŠ Hrabinská, MŠ Závodní, MŠ Okružní, MŠ Mosty u Jablunkova, MŠkola Čtyřlístek, MŠ Sadová, skôlka, skôlka, Ignáce Šustaly, MŠ Místní, ZŠ Odry, základná škola, Mateřská škola Žižkova, základná škola, Střední škola Odry, Základní škola a mateřská škola Mankovice, MŠ Velká Polom, Základní škola Kozlovice, Mateřská škola, základná škola, Základní škola Jablunkov, MŠ Edvarda Beneše, základná škola, MŠ Jistebník, základná škola, Pekařská

Vzdelanie, Moravskoslezský kraj:, 13 z 16

skôlka, MŠ Doubrava, Základní umělecká škola, ZŠ Rychvald, skôlka, ZŠ a MŠ Závišice, Krnovská, Základní škola a mateřskán škola Pustějov, Vítkovická střední průmyslová škola, Základní škola Veřovice, ZŠ Vendryně - česká, základná škola, M.Š. Sedlnice, ZŠ Datyňská, ZŠ Vendryně - polská, základná škola, základná škola, Pionýrská, MŠ Hornická, základná škola, Základní škola Raškovice, ZŠ Rychvald, Václav, MŠ Dvorní, Základní škola D. a E. Zátopkových, skôlka, Speciální škola, SOŠ a SOU podnikání a služeb, základná škola, základná škola, Slezská univerzita FVP, základná škola, Slezská univerzita, Základní škola a mateřská škola, Třinec, Koperníkova 696, Slezská univerzita FPF, Mateřská škola Vřesina, základná škola, ZŠ a MŠ Dolní Domaslavice, ZŠ Oldřišov, Základní škola Hlučín-Hornická, Mateřská škola, základná škola, Mateřská škola Záuličí, Základní škola Úvalno, Základní škola Paskov, základná škola, Mateřská škola Bařiny, Základní škola T.G. Masaryka, Základní škola Hlučín, Generála Svobody, Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Gymnázium Josfa Kainara, základná škola, ZŠ Perta Bezruče, základná škola, Základní škola Děhylov, Třinecká obchodní akademie informačních technologií a veřejné správy, Základní škola a gymnázium Vítkov, skôlka, skôlka, J. Á. Komenského, školka Exilu

Vzdelanie, Moravskoslezský kraj:, 14 z 16

skôlka, ZŠ Slezská Třinec, ZŠ Hrabyně, ZŠ Raduň, Mateřská škola, Mateřská škola Otice, Základní a Mateřská škola Otice, MŠ Karla Dvořáčka, Szkoła Podstawowa im. Jana Kubisza, MŠ Kopřivnice, Krátká, Základní škola Vítkov, Opavská 22, skôlka, Masarykova základní škola, , MS Malé Hoštice, Gymnázium Třinec, Mateřská škola, Mateřská škola, Střední škola Vítkov - Podhradí, MŠ Okružní, MŠ Čtyřlístek, Škola, Základní škola Pržno, Základní škola a Mateřská škola Sudice, Základní škola Vítkov, skôlka, Mateřská škola Malá Morávka, skôlka, skôlka, skôlka, Mateřská škola Mniší, Mateřská škola, Základní škola Hať, skôlka, skôlka, MŠ Opava-Milostovice, MŠ Čtyřlístek, Mateřská škola Bezručova, Mateřská škola Podlesí, Mateřská škola Školní, Mateřská škola Darkovice, skôlka, MŠ Mírová, skôlka, Mateřská škola, MŠ Rychvald, Václav, MŠ Kozlovice, Mateřská škola Chuchelná, skôlka, MŠ Vávrovice, skôlka, skôlka, skôlka, skôlka, MŠ Hájov, Mateřská škola Raškovice, skôlka, skôlka, Mateřská škola, Mateřská škola - Severní

Vzdelanie, Moravskoslezský kraj:, 15 z 16

skôlka, MŠ Hrabyně, skôlka, Mateřská škola, skôlka, skôlka, Mateřská škola Hlučín-Rovniny, MŠ Severní, Mateřská škola, Mateřská školka Paskov, skôlka, skôlka, skôlka, Školka, skôlka, Mateřská škola Kopernikova, Mateřská škola Pržno, MŠ Raduň, skôlka, Mateřská škola Hať 1, Mateřská škola 2, ZŠ Školská, Mateřská škola Řepiště, Základní škola Borovského, Základní škola Baška, Základní škola Baška, Mateřská škola Baška, Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany ve Frýdku-Místku, základná škola, Základní škola a mateřská škola Lučina, základná škola, základná škola, základná škola, základná škola, Základní škola Řepiště, základná škola, Česká základní škola, základná škola, ZŠ Cihelní, Gymnázium Karviná, SPŠ Karviná, základná škola, základná škola, ZŠ a MŠ Olbramice, základná škola, základná škola, základná škola, Střední škola techniky a služeb Karviná, základná škola, ZŠ s polským vyučovacím jazykem, základná škola, ZŠ U Studny, základná škola, JMŽŠ Pracoviště Konská, základná škola, Slezská univerzita, ZŠ Majakovského, Střední průmyslová škola, základná škola, základná škola

Vzdelanie, Moravskoslezský kraj:, 16 z 16

základná škola, základná škola, ZŠ Dětmarovice, Soukromá střední škola Třinec, Soukromá střední škola Třinec, skôlka, Akademie J. A. Komenského Karviná, Školka, MŠ s polským vyučovacím jazykem, skôlka, univerzita

vzdelanie inde

okres Ostrava-město (217x), okres Frýdek-Místek (194x), Ostrava (193x), okres Karviná (173x), okres Nový Jičín (148x), okres Opava (140x), Havířov (64x), Frýdek-Místek (63x), Moravská Ostrava (37x), Bludovice (30x), Frýdek (30x), Místek (27x), Zábřeh nad Odrou (25x), Český Těšín (25x), Havířov-město (24x), Opava-Předměstí (22x), Kopřivnice (22x), Nový Jičín (20x), Studénka (15x), Lyžbice (15x), Poruba-sever (12x), Bohumín (12x), Třinec (11x), Hlučín (11x), Nový Jičín-Horní Předměstí (10x), Frenštát pod Radhoštěm (10x), Krnov-Horní Předměstí (10x), Dubina u Ostravy (10x), Výškovice u Ostravy (10x), Butovice (10x)
vzdelanie v okres Ostrava-město
vzdelanie v okres Frýdek-Místek
vzdelanie v Ostrava
vzdelanie v Moravskoslezský kraj

Viac o nás

Podpor projekt OMA:

QR kód na túto stránku moravskoslezsky-kraj.oma.sk vzdelavanie

Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.

Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...

Zdroj dát

Mapové údaje pochádzajú z www.OpenStreetMap.org, databáza je prístupná pod licenciou ODbL. OMA logoMapový podklad vytvára a aktualizuje Freemap Slovakia (www.freemap.sk), šíriteľný pod licenciou CC-BY-SA. Fotky sme čerpali z galérie portálu freemap.sk, autori fotiek sú uvedení pri jednotlivých fotkách a sú šíriteľné pod licenciou CC a z wikipédie. Výškový profil trás čerpáme z SRTM. Niečo vám chýba? Pridajte to. Sme radi, že tvoríte slobodnú wiki mapu sveta.